ДСТУ Б В.3.2-3: 2014 «Руководство по выполнению термомодернизации жилых домов» (для свободного скачивания)

ДСТУ Б В.3.2-3: 2014 «Руководство по выполнению термомодернизации жилых домов» (для свободного скачивания)

Пропонуємо вашій увазі ДСТУ Б В.3.2-3:2014 «Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків». Як повідомляють наші джерела, придбати офіційну версію документу можна за 900 грн. Ми ж виклали документ у вільний доступ, вважаючи, що доступ до державних документів не може бути платним.

Ми закликаємо Мінрегіон, якому належить право публікації цього документу та надання дозволів на публікацію, слідувати нашому прикладу і викласти у відкритий доступ для вільного і безкоштовного скачування офіційний оригінал ДСТУ Б В.3.2-3:2014 «Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків», – для того, аби не стимулювати корупційні схеми і не створювати штучних перепон для впровадження заходів з термомодернізації.

Цей стандарт-настанова поширюється на розробку документації та порядок виконання робіт з комплексної термомодернізації житлових будинків під час їх реконструкції та/або капітального ремонту, а також регламентує порядок виконання робіт з утеплення конструкцій будинків, реконструкції мереж опалення, водопостачання та електропостачання, впровадження приладів призначених для обліку та регулювання енергопостачання в будинках.

Основне завдання документу:

  • встановлення переліку та порядку проведення робіт з комплексної термомодернізації житлових будинків;
  • встановлення переліку та вимог до документації, необхідної для проведення комплексної термомодернізації та ін.

[attachment=3:new_dstu-n-b-v_3_2-3-2014.pdf]

Добавлено: 28-09-2016, 02:42
0
173

Похожие публикации


Наверх